Strefa zabaw dla najmłodszych zajmujemy się budową placów zabaw
Strefa zabaw
 
dla najmłodszych
zajmujemy się budową placów zabaw
Siłownie zewnętrzne przeznaczone do użytku publicznego
Siłownie
 
zewnętrzne
przeznaczone do użytku publicznego
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej budujemy siłownie zewnętrzne oraz urządzenia street workout
Zagospodarowanie
 
przestrzeni publicznej
budujemy siłownie zewnętrzne oraz urządzenia street workout
Indywidualne projekty dostosowane do potrzeb i pomysłów klienta
Indywidualne
 
projekty
dostosowane do potrzeb i pomysłów klienta

O nas

Nowoczesne place zabaw i siłownie plenerowe w zasięgu ręki

Place zabaw stanowią główny produkt naszej działalności. Tworzymy urządzenia, które są bezpieczne, nowoczesne, designerskie oraz przede wszystkim wspierają rozwój i powodują mnóstwo radości u dziecka. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia zarówno dla najmłodszych, jak i również dla starszych dzieci, takie jak wielobarwne zestawy zabawowe, sięgające nieba huśtawki wahadłowe, obłędne zjazdy linowe, linaria wspinaczkowe, nieposkromione karuzele, bujaki sprężynowe o wielu obliczach czy egzotyczne huśtawki wagowe. Produkty oferowane przez firmę Magic Garden spełniają najwyższe kryteria pod względem bezpieczeństwa, komfortu i możliwości kreatywnego użytkowania ich przez wszystkie dzieci.

DJI_0222-min

Kim jesteśmy?

W Magic Garden od początku do końca zajmujemy się produkcją urządzeń rekreacyjnych na place zabaw i siłownie zewnętrzne. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń służących zabawie dzieci oraz rekreacji dorosłych. Wspieramy tworzenie przyjaznych i bezpiecznych miejsc, w których mieszkańcy mogą realizować swoje pasje oraz świetnie się bawić! Chętnie nawiązujemy współprace z jednostkami samorządowymi oraz prywatnymi inwestorami. Realizujemy projekty w obszarach zagospodarowania terenów publicznych oraz prywatnych zmieniając otoczenia przy szkołach, przedszkolach, parkach, domach dziennego pobytu, domach opieki seniora, domach spokojnej starości, hotelach, restauracjach, wspólnotach mieszkaniowych czy nowo powstałych osiedlach.

Jaka jest nasza misja?

Chcemy, aby każdy mógł poczuć magię ruchu na świeżym powietrzu i już od najmłodszych lat pragniemy zaszczepić miłość do aktywnego trybu życia. Naszym zamiarem jest uświadamianie wszystkim pokoleniom jak ważny jest ruch oraz wspólna zabawa. W związku z tym nasze produkty tworzone są zarówno dla dzieci, ich opiekunów oraz seniorów, a także są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Popieramy zrównoważony rozwój, dlatego nasze urządzenia produkowane są z użyciem nowoczesnych technologii i w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

OVR_4888-min

Certyfikowany sprzęt to gwarancja bezpieczeństwa

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo użytkownika podczas korzystania ze sprzętu rekreacyjnego. Z tego względu nasze produkty spełniają wszystkie restrykcyjne wymagania i posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność z aktualnymi europejskimi normami dotyczącymi placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych.

Miejsce i sposób produkcji również mają znaczenie

Chcemy mieć pewność, że realizowane place zabaw i siłownie spełnią wszystkie wymagania i potrzeby, stąd cały proces produkcyjny – od projektu do gotowego produktu – jest realizowany w naszej firmie w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad wykonywanymi urządzeniami, co przekłada się na jakość, trwałość elementów, solidność wykonania oraz konkurencyjność cenową. Niezależność od podwykonawców gwarantuje elastyczny i szybki czas realizacji w otrzymaniu gotowych urządzeń.